Antrąjį mačą moterų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (WNBA) sužaidė Laura Juškaitė.
Lietuvės atstovaujama Toronto „Tempo“ (1/1) ekipa namie 86:73 (27:22, 17:23, 23:17, 19:11) įveikė Sietlo „Storm“ (1/2).
„Tempo“ yra nauja franšizė, tik šį sezoną prisijungusi prie WNBA, tad iškovojo pirmąją oficialią pergalę savo istorijoje.
L.Juškaitė prie to prisidėjo per 7 minutes pramesdama tritaškį, atkovodama kamuolį ir dukart prasižengdama. Jos atkarpą „Tempo“ laimėjo keturiais taškais.
Toronto ekipai 26 taškus pelnė Marina Mabrey (6/11 tritaškių, 4 atk. kam., 4 per. kam.), 18 – Brittney Sykesas (8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaidos), 16 – Maria Conde (4/8 tritaškių, 8 atk. kam.), 12 – Kiki Rice.
Viešnioms 21 tašką surinko prancūzė Dominique Malonga (7 atk. kam., 9/19 metimų), 16 – Stefanie Dolson (3 klaidos), 14 – Jade Melbourne (6 rez. perd., 4 klaidos, 3 per. kam.).
„Tempo“ dabar laukia išvyka į Kaliforniją, kur du mačai bus sužaisti su Los Andželo „Sparks“ (0/2).
Norėdami komentuoti prisijunkite.