Laimonas Eglinskas debiutavo Utenos „Juventus“ klube, bet pergalės sostinėje pasiekti nepavyko.
„Šiandien „Rytas“ yra geresnis, o ar bus geresnis ir kokie būsime mes, pamatysime po pusantro mėnesio. Dar turime 5 rungtynes, niekas nėra prarastas. Kažkiek jaučiuosi kaip pasirengime, žinau, kad kažkiek taškų kainavo ir rotacijos paieškos. Jie irgi turi priprasti prie manęs.
Negaliu skųstis kovingumu: daugiau taškų pelnėme antrais šansais, perimtais kamuoliais. Bet prametėme daug gerų metimų, laisvų tritaškių. Net Lukas, kuris turi jaustis kaip namie, jei būtų sumetęs, būtų kitas žaidimas. Bet „Rytas“ tokia komanda: prameti – jie bėga. Gal galėjome geriau kontroliuoti greitas atakas“, – sakė jis po susitikimo su „Rytu“.
– Ar pramesti tritaškiai gali būti ir pasitikėjimo klausimas?
– Gal veikia ir psichologinis aspektas, nori įmesti, bet užsiblokuoja. Dėsime daugiau darbo ant metimų, jie turi sukristi. Tu esi krepšininkas, jei nepataikai, sudėtinga žaisti, ypač šių dienų krepšinyje. Kalbėjome apie tai su štabu ir žaidėjais. Buvo laisvi metimai, iš po krepšio irgi, bet krepšys buvo kaip užburtas. Bet negaliu kaltinti. Mes prametėme, jie užbėgo, gintis sudėtinga.
– Komanda iš 24 taškų deficito buvo grįžus iki 10. Pamatėte kažką pozityvaus?
– Kad jie nepasiduoda, kovoja, bet tą pamačiau vos atvažiavęs. Visi pozityvūs, vienas kitą palaiko, buvo daug ir sportinės nesėkmės, kai sekė ta serija. Jie kovotojai, eina už save, tikiuosi, tai išlaikysime. Esminis dalykas – turime likusias rungtynes paruošti kiek įmanoma geriausiam krepšiniui atkrintamosioms.
– Ar agresyvus stepautas ir greitesnis žaidimas bus tai, ką keisite?
– Jie turėjo nemažai idėjų kaip aš, tą stepautą naudojo ir Kęstutis. Gal su nauju treneriu tiesiog jie parodė daugiau energijos. Momentais jis ėmė nebeveikti, turėjome keisti gynybą. Faktas, kad norisi dažniau eiti į greitas atakas, bet tam turi apsiginti, atkovoti kamuolį. Tam prireiks laiko, bet tai nėra sudėtingi pakitimai. Manau, užteks kelių rungtynių, kad kažką išlaikytume iš Kęstučio, o prie kažko naujo priprastume. Vis tiek yra ir Paulius, ir Ugnius, tikrai nedeginsiu nieko, treneris darė gerą darbą. Tik kažkiek pritrūko sėkmės.
– Bandysite daugiau įtraukti starto penkete žaidusį Titą Didžgalvį?
– Jo pasirodymą vertinu gerai. Jei jis išlaikys agresyvią gynybą, faktas, kad jis minučių turės. Man reikia agresyvios gynybos. Tas pats Malikas davė agresyvumo, tai duoda gerą toną, pasitempia ir kiti.
Norėdami komentuoti prisijunkite.