Utenos „Juventus“ ekipa apgynė namus nuo „Šiaulių“ klubo, o Laimonas Eglinskas savo komandai padėjo iškovoti jau antrą pergalę paeiliui.
Po mačo L.Eglinskas atsiprašė varžovų trenerio Dariaus Songailos.
„Noriu atsiprašyti, kad pirmiausiai nuėjau pasveikinti klubo vadovus su pergale, o ne paspaudžiau ranką jam. Tikrai atsiprašau. Jaunas esu, darau klaidų, pasitaisysiu“, – sakė „Juventus“ treneris.
Tuo tarpu D.Songaila buvo labai įpykęs ant auklėtinių.
„Esu pirmąsyk sezone nusivylęs komanda, kuri nustojo kovoti. Atvažiuoti į išvyką žaisti su komanda, kuri kovoja dėl kiekvieno taško, krenta, o mes tie, kur ai, kažkaip ištempsime. Žiauriai skaudu, žiauriai pikta. Jei kovotume, pasiimsiu prieš bet ką pralaimėjimus, bet be kovos, man žiauriai skaudu buvo žiūrėti tuos veidus ir klaidas“, – sakė jis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.