07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Koronavirusas įsisuko „Ryto“ dublerių komandose

Lapkričio 18 d., 20:42
„Ryto“ dubleriai kurį laiką rungtyniauti negalės (Dainius Lukšta, NKL)
„Ryto“ dubleriai kurį laiką rungtyniauti negalės (Dainius Lukšta, NKL)
Šaltinis: NKL

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandose rasti pirmieji koronaviruso atvejai. Atlikus testus trečiadienį paaiškėjo po vieną teigiamą COVID-19 atvejį Vilniaus „Perlo Energijos“ ir „Rytas–MRU–VKM“ ekipose.

Abi sostinės klubo jaunimo komandos izoliavosi bei artimiausios jų rungtynės NKL ir RKL čempionatuose bus nukeliamos.

„Jeep“ arenos erdvė ir visos joje esančios patalpos yra dezinfekuojamos.

NKL buvo nukeltos ir ketvirtadienio rungtynės Molėtuose tarp vietos „Ežerūno-Atleto“ ir „Gargždų“ ekipų. To priežastis – šeštadienį „Gargždų“ klubas išvykoje žaidė būtent su „Perlo Energijos“ ekipa.

Ketvirtadienį gargždiškių komandos žaidėjams bus atliekami COVID-19 testai. Jeigu rezultatai bus neigiami, Gargždų ir Molėtų ekipos nukeltas rungtynes sužais dar šią savaitę.

Mačas turėjo įvykti ketvirtadienį 18 val. Vilniaus komanda šią savaitę neturėjo žaisti rungtynių NKL.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja