Eurolygoje fiksuoja dar viena komiška situacija spaudos konferencijoje, kuri truko vos kelias sekundes.
Po Monako „AS Monaco“ pergalės namie prieš Miuncheno „Bayern“ Vassilis Spanoulis neturėjo, su kuo pabendrauti spaudos konferencijoje.
„Labas vakaras niekam. Nesuprantu. Čia pirmas kartas mano karjeroje, kai nėra nė vieno žurnalisto. Sveikinimai mano komandai su pergale“, – trumpas buvo jis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.