07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

"Kibirkštis-Tichė-IKI" ekipa laimėjo Klaipėdoje, G.Petronytė sužaidė fantastiškas rungtynes

Kovo 10 d., 14:53
petronyte gintare 10
petronyte gintare 10
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį Vilniaus "Kibirkštis-Tichė-IKI" ekipa svečiuose 98:77 (23:19, 27:20, 21:18, 27:20) įveikė Klaipėdos "Lemminkainen" komandą.

Nugalėtojų gretose fantastiškai žaidė Gintarė Petronytė, kuri pelnė 34 (dvitaškiai 14/20, baudos 6/6) taškus, atkovojo 19 kamuolių ir surinko net 52 naudingumo balus.

19 taškų prie pergalės pridėjo Kristina Vengrytė (11 atk. kam.), 12 - Laima Rickevičiūtė, 10 - Greta Šniokaitė.

Aikštės šeimininkių gretose pasižymėjo Gabrielė Gutkauskaitė (17 tšk.), Lina Aglinskaitė (16 tšk.), Rita Milieškienė (14 tšk.) bei Monika Grigalauskytė (13 tšk. ir 12 atk. kam.).

Vilniaus komanda (17 pergalių ir 9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje žengia antra, o klaipėdietės (16/10) užima trečiąją poziciją.

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys