Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Visų žvaigždžių“ diena vyks jau šį sekmadienį sostinės „Siemens“ arenoje.
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Antanas Kavaliauskas, Kšištofas Lavrinovičius ir Adas Juškevičius viename sostinės prekybos centrų originaliai kvietė žmones į šventę.
A.Kavaliauskas ir K.Lavrinovičius rodė savo gynybos ir puolimo įgūdžius, atliko „dėjimus“ į nešiojamą krepšį ir dalijo pakvietimus į „Visų žvaigždžių“ šventę.
„O ten bus alaus“, – A.Juškevičiaus paklausė K.Lavrinovičius.
„O tu jau bilietus turi?“, – brolio pasiteiravo gynėjas.
„Ei, kur gynyba?“, – po „dėjimo“ priekaištingai pirkėjo paklausė K.Lavrinovičius.
Norėdami komentuoti prisijunkite.