Ispanijos lygoje pralaimėjimą patyrė Gyčio Radzevičiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (19/9), kuri namie 92:95 (20:26, 25:21, 24:21, 23:27) nusileido Barselonos „Barcelona“ (19/9) klubui.
Rungtynės buvo atkaklios, bet pergalę katalonams praktiškai lėmė spurtas ketvirtame kėlinyje 10:0, po kurio skirtumas augo – 88:78. Likus pusei minutes baskus gelbėti bandė Mamadi Diakite (89:92), bet baudas sumetė Willas Clyburnas, vis tik jas sumetė ir Kobi Simmonsas – 91:94.
Liko 12 sek., Timothe Luwawu-Cabarrot įmetė vieną baudos metimą (92:94), W.Clyburnas – taip pat, bet baskų ataka nepavyko.
G.Radzevičius per 22 minutes prametė du tritaškius, prametė dvi baudas, atkovojo 3 kamuolius, atliko perdavimą, provokavo pražangą, 3 kartus prasižengė bei rinko -1 naudingumo balą.
Baskams 25 taškus rinko K.Simmonsas, 19 – M.Diakite (7 atk. kam.), 15 – Rodionas Kurucas.
Katalonams 20 taškų pelnė Tornike Shengelia, 16 – W.Clyburnas, po 14 – Kevinas Punteris ir Janas Vesely.
Norėdami komentuoti prisijunkite.