79

J.Alvarado vedamas Puerto Rikas į pusfinalį lietuviams atsiuntė italus (89) FOTOGALERIJA

liepos 5 d., 05:20
J.Alvarado buvo rezultatyviausias (FIBA Europe nuotr.)

Olimpinės atrankos turnyre pergalę iškovojo Puerto Riko (2/0) krepšininkai, kurie 80:69 (15:14, 20:26, 22:17, 23:12) nugalėjo Italijos (1/1) ekipą.

Turnyro pusfinaliuose Lietuvos rinktinė susikaus su Italija, o Puerto Riko varžovais bus Meksikos krepšininkai.

Pirmajame šio mačo kėlinyje abiems komandoms sunkiai sekėsi užpulti ir per pirmą ketvirtį minimalų pranašumą susikūrė šeimininkai – 15:14.

Antrojo ketvirčio metu italai sėkmingai išnaudojo Danilo Gallinari žaidimą arčiau krepšio ir nors Puerto Riko komandą individualiu meistriškumu truktelėjo Tremontas Watersas, tačiau po dviejų kėlinių priekyje jau buvo Italija – 40:35.

Po pertraukos italų žaidimas tapo statišku ir tuo pasinaudojusi Puerto Riko komanda netruko išsiveržti į priekį – 54:49. Vis tik ketvirčio pabaigoje italai stabilizavo situaciją ir prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus – 57:57.

Ketvirtasis ketvirtis priklausė Jose Alvarado. Puerto Riko rinktinės lyderio tritaškiai leido pabėgti šeimininkams ir iškovoti užtikrintą pergalę – 80:69.

Būtent J.Alvarado buvo rezultatyviausias savo komandoje – gynėjas pelnė 29 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

Italija: Danilo Gallinari 14 (5/8 metimai), Nico Mannionas 11 (2/6 trit.), Marco Spissu 9 (5 rez. per.), Awudu Abassas 8.

Puerto Rikas: Jose Alvarado 29 (7/10 trit.), George’as Condittas 15 (7/8 dvit.), Tremontas Watersas 10 (12 rez. per.), Isaiah Pineiro 8.

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai

Gairės: puerto rikas, italija