79

Įtemptoje kovoje pergalę pasiekusi Meksika žengė į pusfinalį (7) FOTOGALERIJA

liepos 5 d., 02:20
Meksika iškovojo pergalę (FIBA nuotr.)

Pergalę Olimpiniame atrankos turnyre iškovojo Meksikos (1/1) rinktinė, kuri 92:81 (22:25, 22:21, 24:23, 24:12) nugalėjo Dramblio Kaulo Kranto (0/2) komandą.

Ši pergalė meksikiečiams leido užimti grupėje antrąją vietą ir patekti olimpinio atrankos turnyro pusfinalį.

Mačas kiek sėkmingiau prasidėjo Afrikos žemyno atstovams, kurie dar pirmajame kėlinyje buvo įgiję 8 taškų pranašumą (13:5), tačiau persvaros neišlaikė ir antrajame ketvirtyje jau Meksika pirmavo 7 taškais (32:25), o po pirmosios rungtynių dalies 2 taškų pranašumą turėjo Dramblio Kaulo Krantas – 46:44.

Trečiajame kėlinyje vyko lygi kova ir po jo vis dar minimaliai priekyje buvo Dramblio Kaulo Kranto komanda – 69:68.

Lemiamo kėlinio metu Meksikos komandą į priekį vedė Paulas Stollas, o gera šios šalies rinktinės gynyba galiausiai lėmė pergalę – 92:81.

P.Stollas rungtynės baigė su dvigubo dublio statistika – 23 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Dvigubus dublius fiksavo ir dar du Meksikos žaidėjai – Joshua Ibarra įmetė 22 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, o Fabianas Jaimesas pelnė 15 taškų ir sugriebė 12 kamuolių.

Dramblio Kaulo Kranto komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Vafessa Fofana (8 atk. kam.) ir Nisre’as Zouzoua, pelnę po 16 taškų, Solo Diabate’as ir Assemianas Moulare’as pridėjo po 12.

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai