07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Ispanų idėja: kitą sezoną naudoti futbole įprastą formatą (7)

Gegužės 12 d., 11:35
Svarstoma kitą sezoną apsieiti be atkrintamųjų kovų (BNS nuotr.)
Svarstoma kitą sezoną apsieiti be atkrintamųjų kovų (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Ispanijos krepšinio lygos vadovai pasiūlė klubams idėją sužaisti kitą sezoną be atkrintamųjų kovų bei laukia komandų vadovų nuomonių, jog būtų pradėta diskusija.

Siūloma, kad čempionas būtų paskelbtas po reguliaraus sezono kovų – taip yra įprasta futbole. Kitą sezoną pirmenybėse turėtų varžysis 20 komandų, o ne 18, kaip kad buvo dabar.

Tarp alternatyvių variantų siūloma rengti kovas dviejose grupėse, kuriose būtų po 10 komandų. Į ketvirtfinalį patektų po keturias stipriausias kiekvienos grupės ekipas ir toliau kovos vyktų ketvirtfinalio–pusfinalio–finalo formatu.

Ispanai pakeitimus svarsto dėl to, kad komandų laukia daug mačų, o sezono metu reikės pertraukos Europos čempionato atrankai. Taip pat pirmenybes reikės baigti gana anksti, kadangi lauks olimpiados kvalifikacijos kovos.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja