07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Ilgapirščiai išdaužė J.Dentmono automobilio langą ir pavogė išmanųjį telefoną (23)

Kovo 25 d., 13:50
J.Dentmonas prarado savo mobilųjį telefoną (Instagram nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Ne veltui sakoma, kad automobilyje negalima palikti vertingų daiktų. Tuo puikiai galėjo įsitikinti Kauno „Žalgirio“ legionierius Justinas Dentmonas.

Amerikietis paviešino nuotrauką, kurioje matoma, kad vagys išdaužė jo vairuojamo „Renault“ markės automobilio keleivio pusės priekinį stiklą. Pats J.Dentmonas guodėsi, kad iš automobilio buvo pavogtas jo „iPhone“ mobilusis telefonas su visa jame buvusia muzika.

„Sveikas atvykęs į Lietuvą“, – šmaikščiai į šią situaciją sureagavo nuotrauką pakomentavęs lietuvis Dovydas.

Nuo vagių „Žalgirio“ legionieriai nukenčia ne pirmą kartą. Prieš kelis metus ilgapirščiai apšvarino Sonny Weemso butą ir tuomet nuostoliai buvo gerokai didesni.

23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai (18)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys