07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Į Plėtojimosi lygą keliaujantis J.Dentmonas norėjo grįžti į „Žalgirį“: žalia ir balta visada yra mano širdyje (39)

Kovo 11 d., 16:01
J.Dentmonas atsisveikino su Kinija (Fotodiena.lt nuotr.)
J.Dentmonas atsisveikino su Kinija (Fotodiena.lt nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvęs Kauno „Žalgirio“ komandos įžaidėjas Justinas Dentmonas grįžta į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Plėtojimosi lygą.

29 metų 183 cm ūgio atakų organizatorius apsivilks „Texas Legends“ marškinėlius. Šioje ekipoje J.Dentmonas jau yra rungtyniavęs 2012–2013 metais.

J.Dentmonas, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešęs apie persikėlimą į Plėtojimosi lygą, taip pat nepamiršo žinutę adresuoti ir „Žalgirio“ sirgaliams.

„Deja, turiu pranešti liūdną naujieną – į „Žalgirį“ šį sezoną negrįšiu, nes jau per vėlu, praleidau registracijos laiką. Jei viskas būtų kitaip, daryčiau viską, kad tik sugrįžčiau. Labai norėčiau vėl žaisti Kaune ir niekada negali žinoti, kada tai nutiks. Šiuo metu stengiuosi įgyvendinti savo svajonę žaisti NBA. Ačiū visiems už palaikymą, mano širdyje visada yra ir liks žalia ir balta. Sėkmės „Žalgiriui“, – rašė krepšininkas.

Šį sezoną įžaidėjas rungtyniavo Kinijoje, kur demonstravo fantastiškus rodiklius. Per 36 minutes rinko po 30,4 taško, atkovodavo po 4,3 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

39 komentarai
Naujausi komentarai (39)
Geriausiai ivertinti (39)
PRO komentarai (22)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA