07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Graikijos žiniasklaida: „Fenerbahče“ žaidėjai negavo algų nuo gruodžio (2)

Gegužės 1 d., 19:57
L.Datome vadovauja ELPA asociacijai (Scanpix nuotr.)
L.Datome vadovauja ELPA asociacijai (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Graikijos naujienų portalas sdna.gr paskelbė, kad Stambulo „Fenerbahče“ ekipa turi rimtų finansinių rūpesčių. Pasak graikų, paskutinius pinigus žaidėjai gavo gruodžio 30 dieną, o nuo to laiko algų nebesulaukė.

Teigiama, esą krepšininkai jau kreipėsi į Eurolygos žaidėjų asociaciją ir ieško galimų sprendimo būdų. Primenama, jog šios asociacijos vadovas yra taip pat „Fenerbahče“ narys Luigi Datome.

Emiliano Carchia iš „Sportando“ teigė pasiteiravęs žaidėjų asociacijos, ar tai yra tiesa, tačiau ši atsakė, kad niekada neatskleidžia konkrečios informacijos dėl panašių žaidėjų kreipimųsi.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: graikija, algos
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja