Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) atkrintamųjų metu pamažu skelbia individualių apdovanojimų laureatus.
Pasiekus konferencijų finalus paskelbti simboliniai geriausiai besiginančių žaidėjų penketai.
Į pirmąją komandą pateko Victoras Wembanyama (San Antonijaus „Spurs“), Chetas Holmgrenas (Oklahomos „Thunder“), Ausaras Thompsonas (Detroito „Pistons“), Rudy Gobertas (Minesotos „Timberwolves“) ir Derrickas White’as (Bostono „Celtics“).
A global media panel of 100 voters selected the 2025-26 Kia NBA All-Defensive Team.
The complete voting results ⬇️ pic.twitter.com/nzi2CGhq3TREKLAMA— NBA Communications (@NBAPR) May 22, 2026
Antrąjį penketą pasiekė O.G.Anunoby (Niujorko „Knicks“), Casonas Wallace’as („Thunder“), Bamas Adebayo (Majamio „Heat“), Dysonas Danielsas (Atlantos „Hawks“) ir Scottie Barnesas (Toronto „Raptors“).
Vos kelių balsų iki patekimo į antrąjį penketą pritrūko Stephonui Castle’ui („Spurs“), Amenui Thompsonui (Hjustono „Rockets“) ir Draymondui Greenui (San Fransisko „Golden State Warriors“).
Geriausiai besiginančiu lygos žaidėju jau anksčiau vienbalsiai pripažintas Victoras Wembanyama, reguliariame sezone per 29 minutes rinkęs 25 taškus (35 procentai tritaškių), 11,5 atkovoto ir perimtą kamuolį, 3,1 rezultatyvaus perdavimo bei 3,1 bloko.
Norėdami komentuoti prisijunkite.