Interviu rubrikoje – pokalbis su viduryje sezono Jonavos „CBet“ papildžiusiu ir akimirksniu vienu ekipos lyderių tapusiu Glynnu Watsonu.
Krepšininkas užaugo sportiškoje šeimoje – krepšinį žaidė ir du vyresnieji jo broliai, o tai atsiliepia ne tik aikštelėje, bet ir namuose.
„Mėgstame konkuruoti. Abu mano broliai žaidė krepšinį, taip išmokau ir aš. Esame konkurencinga šeima, ginčijamės dėl visko krepšinyje. Jie mane išmokė įvairių dalykų. Būdamas jaunesnis mėginau juos pranokti, o jie manęs nesigailėjo. Žiūrėdavome NBA ir NCAA rungtynes, ginčijomės, kas laimės ir panašiai. Visa tai kyla iš meilės ir mūsų kovotojų širdžių. Iki pat šios dienos kalbamės apie krepšinį, diskutuojame telefonu ar gyvai. Tai smagu, nes namuose yra gera energija. Esu įsitikinęs, kad mamai tai patinka. Ji daug nekalba, bet jai visa tai patinka“, – su šypsena veide pasakojo legionierius.
G. Watsonas augo Ilinojaus valstijoje, kurioje įsikūrusi Čikagos „Bulls“ komanda. Amerikietis teigė nesantis didžiausiu šios ekipos sirgaliumi, tačiau pasakojo, kaip iš arti galėjo stebėti Derricko Rose‘o kelią link NBA žvaigždyno.
„Stebėjau jį jam dar žaidžiant mokykloje, nes jis žaidė prieš mano brolį. Derrickas ėjo į „Simeon“ mokyklą, o mano brolis – į „St. Joseph“ mokyklą. Tai mokykla, kurioje žaidžiau aš ir broliai. Buvo svarbios rungtynės, kurias stebėjo daug žmonių, tūkstančiai, nes jie turėjo ir Evaną Turnerį, kuris buvo aukštai vertinamas valstijoje, kaip ir mano brolis bei Derrickas Rose‘as. Jiems buvo piešiama NBA ateitis, tai dvi istorinės mokyklos. „Simeon“ turi daug vyrukų, kurie pateko į NBA, mes – Isaiah Thomasą, kuris ėjo į „St. Joseph“. Dvi istorinės mokyklos varžėsi tarpusavyje. Buvo smagu, buvau jaunas, buvo smagu stebėti“, – valstijos vidurinių mokyklų batalijas prisiminė 26-erių gynėjas.
Prieš atvykdamas į Jonavą, G. Watsonas jau spėjo savė išmėginti keliose Europos šalyse – Islandijoje, Lenkijoje ir Graikijoje. Pastaroji šalis amerikiečiui tapo pirmąja profesionalo karjeros stotele bei pirmąja patirtimi už Atlanto.
„Puikus oras, graži šalis. Puikus krepšinio lygis, dvi Eurolygos komandos, taip pat komandos iš Europos taurės ar Čempionų lygos. Žaidi prieš gerus varžovus. Tai buvo mano pirmieji metai po koledžo.
Puiki mokymosi patirtis, yra ir politinė pusė. Turi priprasti prie buvimo vienam, esi toli nuo šeimos. Universitetą lankiau Nebraskoje, bet kai yra toks laiko juostų skirtumas – 7–8 valandos – yra kiek kitaip, nes turi nemiegoti, kad pamatytum šeimą. Buvo daugiau psichologinių niuansų, bet taip pat suartėjau su daugeliu komandos draugų, su kai kuriais kalbuosi iki šiol. Kyle‘as Allmanas, dabar žaidžiantis Paryžiuje, jis buvo mano artimiausias draugas pirmaisiais metais Graikijoje. Abiem tai buvo pirmieji metai ir mes suartėjome, palaikėme, padėjome vienas kitam.
Buvo puiki patirtis, keliauti po pasaulį yra puiki patirtis, ne visi žmonės turi galimybę tai daryti, ypač iš Amerikos – pamatyti Europą. Tai mano darbo dalis, buvo puiki vieta aplankymui. Daug žmonių nori aplankyti Graikiją, o aš turėjau šansą tai padaryti pats, gyventi ten apie 8 mėnesius dėl koronaviruso. Tai buvo puiki galimybė ir patirtis“, – sezoną saulėtoje Graikijoje prisiminė krepšininkas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.