07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Eurolygos klubus dominęs G.Monroe nutūpė G lygoje (2)

Lapkričio 6 d., 09:50
G.Monroe grįžo į gimtinę (Scanpix nuotr.)
G.Monroe grįžo į gimtinę (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolygos klubus dominęs Gregas Monroe pasirinko kitą kryptį ir dar kartą bandys prasibrauti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA).

Aukštaūgis savo jėgas išbandys G lygoje, kur vilkės Vašingtono „Capital City Go-Go“ marškinėlius. Pirmajame komandos mače prieš Niujorko „Knicks“ jis dar nedalyvavo.

Vašingtone G.Monroe nebus svetimas – 2008–2010 metais jis studijavo šiame mieste įsikūrusiame Džordžtauno universitete.

2010-ųjų NBA naujokų biržoje jis buvo pakviestas septintuoju šaukimu ir per devynerius metus pakeitė šešias komandas. Iš viso stipriausioje pasaulio lygoje jis sužaidė 632 mačus ir per 28 minutes rinko 13,2 taško, 8,3 atkovoto kamuolio bei 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

G.Monroe Eurolygoje debiutavo su Miuncheno „Bayern“ maršinėliais, o po karjeros etapo Maskvos srities „Chimki“ buvo atsidūręs Tel Avivo „Maccabi“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ radaruose, tačiau sandoriai pasiekti nebuvo.

Praėjusį sezoną 31 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas Eurolygoje spėjo sužaisti 9 mačus ir per 20 minučių rinko 10,3 taško, 6 atkovotus kamuolius, 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei 12,8 naudingumo balo.

 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA