Eurolygos čempionė Pirėjo „Olympiacos“ neatsipalaiduoja ir užtikrintai pasiekė pergalę Graikijos lygos pusfinalio starte.
Jis vyks iki dviejų pergalių.
Pirmosiose rungtynėse namie OLY 94:77 (26:19, 20:19, 25:19, 23:20) nukovė Atėnų AEK su Mindaugu Kuzminsku ir Luku Lekavičiumi.
Pirmasis per 5 minutes nepasižymėjo jokioje statistinėje grafoje, o L.Lekavičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 1 – perėmė, atliko 3 perdavimus, provokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir rinko 17 naudingumo balų.
AEK 22 taškus įmetė Robas Gray‘us, OLY 17 taškų pelnė Alecas Petersas, po 13 – Aleksandras Vezenkovas ir Donta Hallas (7 atk. kam.).
Norėdami komentuoti prisijunkite.