Eurolyga padalino paskutines šio sezono baudas.
Pirėjo „Olympiacos“ klubas turės sumokėti 8 tūkstančius eurų už sirgalių naudotus deglus per finalo rungtynes su Madrido „Real“.
Tuo tarpu Valensijos „Valencia“ gynėjas Brancou Badio nubaustas 6 tūkst. eurų bauda už netinkamą elgesį per pusfinalio susitikimą prieš „Real“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.