07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Eurolyga nubaudė keturis finansines taisykles pažeidusius klubus (5)

Balandžio 15 d., 10:04
„Panathinaikos“ sumokės už perkoptą „algų kepurę“
„Panathinaikos“ sumokės už perkoptą „algų kepurę“
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolyga ėmėsi taikyti prieš sezoną nustatytas finansinio sąžiningumo gaires – už Atlanto sukurtos „algų kepurės“ atitikmenį.

Graikijos portalas „Gazzetta“ skelbia, kad limitus viršijęs Atėnų „Panathinaikos“ turės sumokėti 3,065 milijono eurų baudą.

Smulkiau nusižengė dar trys klubai – susimokėti teks Stambulo „Anadolu Efes“ (1,07 milijono eurų), Tel Avivo „Hapoel“ (1 milijonas eurų) ir Pirėjo „Olympiacos“ (300 tūkstančių eurų).

Nurodoma, kad klubai įsipareigojimus įvykdyti turės iki birželio pabaigos.

Visa surinkta suma (5,4355 milijono eurų) bus padalinta taisyklių nepažeidusiems klubams, išskyrus Vilerbano ASVEL, kuris nepasiekė minimalios atlyginimų ribos.

Tarp keturių išlaidavusių klubų „Olympiacos“ ir „Hapoel“ žengė tiesiai į atkrintamąsias, dėl tokios galimybės iki paskutiniojo turo kovoja ir „Panathinaikos“, o „Anadolu Efes“ užima vos devynioliktąją vietą ir liko už įkrintamųjų ribos.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys