Eurolyga ėmėsi taikyti prieš sezoną nustatytas finansinio sąžiningumo gaires – už Atlanto sukurtos „algų kepurės“ atitikmenį.
Graikijos portalas „Gazzetta“ skelbia, kad limitus viršijęs Atėnų „Panathinaikos“ turės sumokėti 3,065 milijono eurų baudą.
Smulkiau nusižengė dar trys klubai – susimokėti teks Stambulo „Anadolu Efes“ (1,07 milijono eurų), Tel Avivo „Hapoel“ (1 milijonas eurų) ir Pirėjo „Olympiacos“ (300 tūkstančių eurų).
Nurodoma, kad klubai įsipareigojimus įvykdyti turės iki birželio pabaigos.
Visa surinkta suma (5,4355 milijono eurų) bus padalinta taisyklių nepažeidusiems klubams, išskyrus Vilerbano ASVEL, kuris nepasiekė minimalios atlyginimų ribos.
Tarp keturių išlaidavusių klubų „Olympiacos“ ir „Hapoel“ žengė tiesiai į atkrintamąsias, dėl tokios galimybės iki paskutiniojo turo kovoja ir „Panathinaikos“, o „Anadolu Efes“ užima vos devynioliktąją vietą ir liko už įkrintamųjų ribos.
Norėdami komentuoti prisijunkite.