07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Eurolyga atsiprašė „Fenerbahče“ sirgalių

Gegužės 23 d., 20:30
Ch.Bueno atsiprašė
Ch.Bueno atsiprašė
Šaltinis: Krepsinis.net

Po pralaimėto Eurolygos pusfinalio Šarūnas Jasikevičius bedė pirštu į tai, kad dalis Stambulo „Fenerbahče“ sirgalių negalėjo patekti į areną ir palaikyti savo komandos.

„Girdžiu tik labai liūdną dalyką, kad „Fenerbahče“ gerbėjų nusipirko bilietus, bet negalėjo patekti į rungtynes. Labai liūdna istorija Eurolygos organizacijai. Žmonės sumokėjo, atvyko, labai stengėsi ir negalėjo patekti į areną? Labai liūdna dėl komandos gerbėjų. Kalbėjome apie tai prieš rungtynes. Daug jų lauke laukė elektroninio laiško ar kažko panašaus. Vakar restorane buvau su daugybe savo draugų ir jie neturėjo bilietų. Visi klausė manęs, ar turės bilietus. Bloga situacija Eurolygai. Liūdna“, – sake jis.

Chusas Bueno, Eurolygos vadovas, atsiprašė už jį įvykį.

„Atsiprašau už nusivylimą, kurį tai sukėlė. Viso tai paveikė 187 sirgalius, kurie galiausiai pateko į areną. Problema kilo dėl bilietų platformos, galiausiai ją išsprendėme. Atsiprašau klubo ir sirgalių“, – sakė jis.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: eurolyga, fenerbahce
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys