Atėnų „Panathinaikos“ žengė į Graikijos lygos finalą, o po pergalės pusfinalyje prieš Salonikų PAOK apie save priminė Erginas Atamanas.
„Noriu pasveikinti „Olympiacos“ su laimėta Eurolyga, bet Graikijos lygą laimėsime mes“, – pareiškimą tėškė E.Atamanas.
Pirėjo „Olympiacos“ šį vakarą gali taip pat žengti į Graikijos lygos finalą, jei išvykoje nugalės Atėnų AEK.
Panathinaikos coach Ergin Ataman:
— Eurohoops (@Eurohoopsnet) May 30, 2026
"I'd like to congratulate Olympiacos for winning the EuroLeague.
But we'll win the Greek League" pic.twitter.com/JHZxNB9QPd
Norėdami komentuoti prisijunkite.