Eurolyga paskelbė naujas baudas už pažeidimus, o jų epicentre – Atėnų „Panathinaikos“ vairininkas Erginas Atamanas.
Turkas praėjusios savaitės mače su Paryžiaus „Paris“ buvo išvytas iš aikštės dėl nepagarbaus elgesio su arbitrais. Už tai lyga jam skyrė 10 tūkst. eurų baudą ir vienų rungtynių suspendavimą.
Visgi E.Atamano suspendavimas yra nukeltas ir bus peržiūrėtas, jei toks elgesys pasikartos šį sezoną.
Belgrado „Crvena Zvezda“ sirgaliai klubui uždirbo 7,5 tūkst. eurų baudą dėl mestų daiktų ant parketo mače su Stambulo „Anadolu Efes“.
Tuo metu Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ gavo 12 tūkst. eurų baudą dėl priešiškų veiksmų prieš Belgrado „Partizan“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.