Graikijos pirmenybėse arti didelės staigmenos buvo Salonikų PAOK (9/4) su Tomu Dimša.
Lietuvio ekipa namie 69:74 (9:28, 18:15, 31:12, 11:19) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (13/1).
Eurolygos klubas buvo laikomas ryškiu favoritu ir triuškinančiai laimėjo pirmąjį kėlinį (28:9). Vis dėlto šeimininkams pavyko atsitiesti.
Trankiai po ilgosios pertraukos grįžę PAOK ketvirtąjį kėlinį jau pasitiko pirmaudami (58:55). „Panathinaikos“ atsiėmė iniciatyvą, bet likus 15 sekundžių T.Dimšos dvitaškis paliko jiems tik vieno metimo pranašumą (69:72). Vis dėlto rungtynes uždarė Kosto Slouko baudų metimai.
T.Dimša pakilęs nuo suolo per 27 minutes surinko 12 taškų (1/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/5 baudų metimų), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 2 pražangas ir 12 naudingumo balų.
17 taškų PAOK gretose surinko Benas Moore’as (5 atk. kam.), 14 – Patrickas Beverley (9 atk. kam., 4 rez. perd.).
Nugalėtojams 13 taškų sumetė Cedi Osmanas (0/3 tritaškių), 12 – K.Sloukas (5 rez. perd., 0/4 tritaškių), 11 – Richaunas Holmesas (8 atk. kam.), 10 – Jerami Grantas (1/5 dvitaškių).
„Panathinaikos“ Graikijos pirmenybėms nėra registravę Mariaus Grigonio, o šiam mačui išrikiavo tik dešimt žaidėjų.
PAOK Graikijos pirmenybėse lieka ketvirti, Atėnų klubas žengia antras.
„Panathinaikos“ pasitinka dvigubą Eurolygos savaitę, per kurią namie priims Vitorijos „Baskonia“ ir aplankys Tel Avivo „Maccabi“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.