07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Dviejų NKL klubų akistatoje pergalę išvykoje pasiekė „Vytis“

Rugsėjo 18 d., 22:19
M.Užupis tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių (Vido Venslovaičio nuotr.)
M.Užupis tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių (Vido Venslovaičio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Pergalę draugiškoje dviejų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipų akistatoje iškovojo Šakių „Vytis“ 80:74 (20:14, 13:22, 15:16, 22:22) palaužęs Jonavos „Sintek-Jonava“ klubą.

Jonavoje vykusios rungtynės klostėsi itin permainingai – po pirmųjų trijų kėlinių priekyje buvo vis kita ekipa, o tik sėkmingos sužaistos mačo pabaigos dėka pergalę nuskynė svečiai.

Galingą pasirodymą jonaviškių gretose surengė Martynas Pacevičius, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių, po 15 taškų pridėjo Justas Furmanavičius ir Troy‘us Franklinas.

Šakių klubui po 15 taškų ir 6 atkovotus kamuolius surinko Marijus Užupis bei Karolis Kokoška, 10 taškų pelnė Justas Sakalauskas.  

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: nkl, vytis, sintek jonava
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA