Betsafe-LKL
0
Rytas
0

Dar iki ilgosios pertraukos trigubą dublį pasiekęs N.Jokičius nukalė triuškinantį revanšą (3)

Vasario 8 d., 07:24
N.Jokičius tiesiog dominavo (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingą perversmą sukėlė Denverio „Nuggets“ (38/17) ekipa.

Kolorado klubas prabėgus vos dviems dienoms už sutriuškinimą varžovams savo arenoje atsilygino tuo pačiu, 146:112 (49:19, 30:29, 31:27, 36:37) patiesdami Minesotos „Timberwolves“ (29/28).

Dar pirmadienio mače „vilkai“ tarpusavio dvikovą laimėjo 128:98, tačiau „Nuggets“ nuo pirmųjų minučių parodė, kad šį kartą nieko panašaus tikėtis nereiktų. Rungtynių baigtis buvo nulemta jau pirmajame kėlinyje – 49:19.

Vėliau skirtumas tarp klubų svyravo, tačiau realiai į pergalę svečiai jau nesikėsino.

Dar iki ilgosios pertraukos trigubą dublį pasiekęs Nikola Jokičius finišavo per 28 minutes surinkęs 20 taškų (8/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų metimų), 12 atkovotų ir perimtą kamuolį, 16 rezultatyvų perdavimų, bloką, klaidą ir pražangą.

Serbui tai buvo jau 95-aisis karjeros trigubas dublis, nusileidžiant tik Russellui Westbrookui (198), Oscarui Robertsonui (181), Magicui Johnsonui (138), Jasonui Kiddui (107) ir LeBronui Jamesui (106).

Trenerio sprendimu rungtynėse nepasirodė Nah’Shonas Hylandas. „Nuggets“ naujokas įprastai yra svarbi rotacijos dalis, o šis jo poilsis siejamas su sklandančiais mainų gandais.

Denverio klubas tritaškius metė net 48 procentų tikslumu (13/47), išsidalino 44 rezultatyvius perdavimus, vos 10 kartų suklydo, o kovą dėl kamuolių laimėjo 44:36.

Minesotos klubas Vakarų konferencijoje užima devintąją vietą, Denverio komanda lieka pirma.

„Timberwolves“: Luka Garza (9 atk. kam., 0/3 tritaškių) ir Anthony Edwardsas po 19, Joshas Minottas (5 atk. kam.), Mattas Ryanas (3/7 tritaškių) ir Nazreonas Reidas po 11, D’Angelo Russellas 10, Nathanas Knightas 9.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 30 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių), Aaronas Gordonas 24 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Nikola Jokičius 20 (12 atk. kam., 16 rez. perd., 8/9 dvitaškių), Vlatko Čančaras 12 (6 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 11, Bruce’as Brownas 9, Ishas Smithas 8 (7 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui