„Šiaulių“ komanda po FIBA „lango“ nebesulaukė grįžtančio Camerono Reddisho, bet tai nesutrukdė komandai išsivežti pergalę iš Panevėžio.
Po susitikimo treneris Darius Songaila trumpai pakomentavo auklėtinio išvykimą.
„Jis išskrido per pertrauką, pasiskambinome ir jis pasakė, kad negrįš. Ir anksčiau turėjo problemų su šeima, vaiku, buvusia sužadėtine, čia jo asmeniniai dalykai.
Nebuvo tai fantastinis pasirodymas, man tik gaila, kad žmogus šanso neišnaudojo. Jis turi talentą, bet iššvaistė galimybes, nes galėjo geriau. Jei pažiūrėsime, kaip jis atrodė, kai žaidė, tai talentingas krepšininkas“, – sakė D.Songaila.
Norėdami komentuoti prisijunkite.