07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

D.Songaila: smagu, kad bent jau išvengėme duobių (2) interviu

Kovo 25 d., 21:59
D.Songaila džiaugėsi, kad komanda kovojo iki galo (Fotodiena.lt)
D.Songaila džiaugėsi, kad komanda kovojo iki galo (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nepaisant Kauno „Žalgirio“ komandos pralaimėjimo „Barcelona“, Darius Songaila liko patenkintas ekipos kovingumu ir tuo, jog rungtynėse pavyko išvengti rimtesnių duobių.

„Žinoma, rezultatas nėra tenkinantis, nes pralaimėjome. Tačiau manau, kad žaidėme gana neblogai. Svarbiausia, kad kovėmės ir nebuvo atsipalaidavimo minučių. Žinoma, „Barcelona“ yra labai aukšto lygio komanda, kuri sužaidė solidžias rungtynes, pataikė sudėtingų metimų“, – pripažino D.Songaila.

– Ko pritrūko, kad užsikabintumėte?

– Kažkiek pritrūko pataikytų metimų. Jamesas Andersonas žaidė puikiai, tačiau rungtynių pabaigoje pasijautė nuovargis. Būdavo situacijų, kai varžovas dvigubindavo prieš jį gynybą po „pikenrolo“ situacijų ir kai kurie perdavimai nepasiekė tikslo.

– Kas ten įvyko, kai susistumdėte su varžovu?

– Nieko ten nebuvo, nežinau.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA