„Šiauliai“ pratęsė kontraktą su Dariumi Songaila ir išplatino jo interviu. Strategas aiškino motyvus, kodėl nusprendė tęsti darbus klube.
„Kai tik atvykau, man labai imponavo tai, kad turėjome tokius žmones kaip Ginas, kuris atėjo į šią organizaciją. Nuo pradžių mačiau organizacijos ambicijas. Kad tai nėra šiaip sau pabandymas.
Žinome, kokia yra klubo istorija, iškovota daugiausiai bronzos medalių istorijoje, turimos geros sąlygos, geras miestas, gera arena. Organizacija rodo norą kilti, rodyti tęstinumą. Mano žingsnis toks, kad palaipsniui organizacija augtų. Tikėkimės, kad su tuo ateis ir pasiekimai“, – sakė D.Songaila.
Jis taip pat įvardino sezono pradžioje sutiktus iššūkius.
„Didžiausias iššūkis buvo sezono pradžia. Nežinai, kas bus. Reikia būti sąžiningais: sudėtį dėlioti baigėme tik prieš 2–3 mėnesius, pradžią žaidėme su 6–7 žaidėjais. Pati pradžia buvo informatyvi man pačiam sau. Turiu įjungti kažkokią pedagogo fazę, nes galvoje atrodo vienaip, kažkas atrodo akivaizdu, bet suprantu, kad reikia praeiti pažingsniui, papasakoti, parodyti, išdėlioti, kad informaciją žaidėjai įsisavintų.
Kas mane džiugina, kad rodėme augimą, kovingumą, kas yra didžiausias šio klubo privalumas. Turime eiti, kovoti kiekvienas rungtynes, nepaisant to, prieš ką žaidžiame“, – aiškino D.Songaila.
Norėdami komentuoti prisijunkite.