0

D.Bookerio sulaukę „Suns“ pirmieji sutramdė A.Edwardsą (2)

Lapkričio 16 d., 09:55
D.Bookeris grįžo solidžiai (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po banguoto sezono starto atsitiesti bando Fynikso „Suns“ (5/6).

Arizonos klubas savo arenoje 133:115 (35:29, 41:25, 34:28, 23:33) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (8/3).

„Suns“ atitrūko dar pirmojo kėlinio viduryje (32:18) ir vėliau atgal nebesižvalgė. Aukščiausiame taške skirtumas tarp komandų siekė 28 taškus bei aptirpo tik finišo tiesiojoje.

Po dviejų savaičių pertraukos ant parketo žengęs Devinas Bookeris iškart buvo solidus – 26 minutės, 31 taškas (10/15 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 5/5 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 2 pražangos.

„Visada smagu žaisti. Stengiausi pridėti savo indėlį nuo suolelio, bet tai greitai pabosta. Tiesiog noriu būti aikštėje ir padėti komandai varžytis“, – po rungtynių teigė gynėjas.

Per septynis pastaruosius mačus tik du kartus laimėję „Suns“ ir šį kartą negalėjo verstis pilna sudėtimi, nes savo gretose neturėjo nugaros skausmus kenčiančio Bradley Bealo.

Tuo tarpu gerai sezoną pradėjusius „vilkus“ apribojo prasčiausios Anthony Edwardso rungtynės – 31 minutė, 13 taškų (3/13 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 4 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas bei klaida.

27,6 taško sezono starte verčiantis gynėjas iki šiol nė karto nebuvo surinkęs mažiau nei 19.

„Timberwolves“ suklydo tik 6 kartus ir sugebėjo laimėti kovą dėl kamuolių (40:32), tačiau itin strigo ties perimetru (5/27, 19 procentų taiklumas). „Suns“ tokių problemų neturėjo (17/31, 55 procentai), dar ir išsidalinę 31 rezultatyvų perdavimą.

Septynių pergalių seriją paleidusi Minesotos ekipa Vakarų konferencijoje yra trečia, Fynikso klubas žengia devintas. „Suns“ kitą mačą žais svečiuose pas Jutos „Jazz“ (4/7), „Timberwolves“ keliauja pas Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/6).

„Suns“: Kevinas Durantas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Devinas Bookeris (5 rez. perd., 2/7 tritaškių) po 31, Ericas Gordonas 15 (3/6 tritaškių), Graysonas Allenas 14 (3/5 tritaškių), Drew Eubanksas 13, Joshas Okogie 12 (3/3 tritaškių).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25 (7 atk. kam., 0/4 tritaškių), Mike’as Conley, Jadenas McDanielsas (0/3 tritaškių), Anthony Edwardsas (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4/16 metimų) ir Nazreonas Reidas po 13, Shake’as Miltonas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 8.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui