07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Čempionų lygos dalyvių sąrašą papildė keturi Prancūzijos klubai (1)

Birželio 20 d., 19:23
SIG žais Čempionų lygoje
SIG žais Čempionų lygoje
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA Čempionų lygos kito sezono dalyvių paveikslas jau praktiškai aiškus. Turnyre žais keturi Prancūzijos klubai.

Tai – Monako „AS Monaco“, Šalono „Elan“, Nantero „Nanterre 92“ ir Strasbūro SIG ekipos.

Be šių keturių Prancūzijos komandų aiškios dar 17 ekipų, kurios kitą sezoną žais turnyre: Tenerifės „Iberostar“, Mursijos UCAM, Madrido „Estudiantes“, Badalonos „Joventut“, Venecijos „Umana Reyer“, Avelino „Sidigas“, Sasario „Dinamo“, Atėnų AEK, Salonikų „Aris“, Salonikų PAOK, Minsko „Cmoki“, Nymburko ČEZ, Arhuso „Bakken Bears“, Groningeno „Donar“, Zeliona Guros „Stelmet“, Klužo–Napokos „U-Banca Transilvania“ bei Nikosijos „Keravnos“.

Tiesiogiai į turnyrą pateks 24 komandos, o dar 8 paaiškės atrankos varžybų metu.

Praėjusiame sezone Čempionų lygoje varžėsi dvi komandos iš Lietuvos – Utenos „Juventus“ bei Klaipėdos „Neptūnas“.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA