07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Buvęs žalgirietis paliko Vokietijos klubą (6)

Birželio 26 d., 16:41
O.Samhanas vėl liko be darbo (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvusiam Kauno „Žalgirio“ ekipos vidurio puolėjui Omarui Samhanui toliau sunkiai sekasi užsibūti viename klube – Ulmo „Ratiopharm“ nepratęsė sutartį su aukštaūgiu.

2010 metų po studijų JAV profesionalo karjerą pradėjęs amerikietis „Žalgiryje“ žaidė vieną sezoną, vėliau buvo atleistas. Tuomet kurį laiką „centras“ nerungtyniavo, vėliau persikėlė į Filipinus, po jų – į Vokietiją.

Ulmo komandos gretose O.Samhanas Vokietijos čempionate žaisdavo po 11 minučių, pelnydavo 4,4 taško ir atkovodavo 3,8 atšokusio kamuolio.  

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti