07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Buvęs „Neptūno“ direktorius nuo šiol vadovaus „Nevėžiui“

Sausio 9 d., 19:13
A.Ercius dirbs Kėdainiuose (Fotodiena.lt)
A.Ercius dirbs Kėdainiuose (Fotodiena.lt)
Šaltinis: LKL

Įpusėjus sezonui Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ vairą perima 44-erių metų klaipėdietis Algimantas Ercius.

Šiandien klubo valdyba vienbalsiai patvirtino A. Ercių VšĮ „Veržlusis Nevėžis“ direktoriumi.

A.Ercius į „Nevėžį“ atėjo po 26-erių metų darbo Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klube atstovu ryšiams su visuomene, vėliau – direktoriumi.

„Klubas nestovi vietoje. Žingsnis į FIBA Europos taurę tik dar kartą parodė, kad klubui reikia kelti aukštesnius tikslus, o jiems įgyvendinti reikalingi specialistai“, – apie A. Erciaus atėjimą į „Nevėžį“ sako klubo prezidentas Romanas Seliava.

Vadovavimą „Nevėžiui“ perdavusi buvusi direktorė Ingrida Marijošienė kartu su naujuoju direktoriumi toliau darbuosis klube. Ji ir toliau vadovaus klubą aptarnaujančiam Paramos ir labdaros fondui „Krepšinio angelai“.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: lkl, nevėžis, ercius
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA