Mato Buzelio atstovaujama Čikagos „Bulls“ komanda atliko mainus su Šarlotės „Hornets“.
Į „Hornets“ keliasi Coby White‘as ir Mike‘as Conley, kuris atvyko po mainų su Minesotos „Timberwolves“ antradienį. Tuo tarpu „Bulls“ gavo Collinsą Sextoną ir Ousmane‘ą Diengą, kuris trečiadienį buvo gautas iš Oklahomos „Thunder“.
C.White‘as šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone per 31 minutę įmeta 20,3 taško, atkovoja po 4 kamuolius ir atlieka 4,9 rezultatyvaus perdavimo.
C.Sextono statistika siekia 14,2 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 3,7 rezultatyvaus perdavimo.
Norėdami komentuoti prisijunkite.