Eurolygos 37-ojo turo rungtynėse Bolonijos „Virtus“ (13/24) ekipa namuose 72:82 (21:28, 18:16, 14:13, 19:25) nusileido Gyčio Radzevičiaus atstovaujamai Vitorijos „Baskonia“ (13/24) komandai, kuri laimėjo 4 sykį iš eilės.
Baskams tai buvo vos 2 pergalė šiame sezone išvykoje iš 18 galimų. Kitą savaitę jie dar sužais Belgrade prieš „Partizan“.
„Baskonia“ įspūdingai pradėjo rungtynes – 15:2. „Virtus“ atsitiesė ir iki kėlinio pabaigos priartėjo – 21:28. Ilgai nereikėjo laukti ir šeimininkų spurtas 8:0 leido priartėti (28:31), o vėliau sekę dar 7 taškai be atsako jau leido pirmauti – 37:35. Vis dėlto svečiai pirmąją mačo dalį baigė 9 taškais ir tai sugrąžino juos į priekį – 44:39.
Po didžiosios pertraukos sužaidus 4,5 minutės rezultatas tapo lygus – 48:48. Kaip ir anksčiau, taip ir šįkart „Virtus“ perlaužti eigos savo naudai nepavyko ir po trijų kėlinių deficitas siekė 4 taškus – 53:57.
Ketvirtajame ketvirtyje „Baskonia“ kontroliavo situaciją ir sugebėjo atitrūkti iki dviženklės ribos (76:65) bei per likusias 3 minutes „Virtus“ nebeišsigelbėjo.
G.Radzevičius per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį, 2 sykius prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.
„Virtus“: Derrickas Alstonas 19 (4/7 tritaškiai), Danielis Hackettas 15 (3/4 tritaškiai), Carsenas Edwardsas 13 (1/7 tritaškiai), Mouhametas Dioufas 10, Saliou Niangas 9.
„Baskonia“: Eugene‘as Omoruyi 22, Timothe Luwawu-Cabarrot 19 (4/7 tritaškiai), Mamadi Diakite 11 (7 atk. kam.).
Norėdami komentuoti prisijunkite.