Stambulo „Fenerbahče“ (24/5) komanda Turkijos lygoje sugėrė pralaimėjimą prieš tiesioginius konkurentus ir namie 72:85 (9:26, 19:23, 24:16, 20:20) nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (25/5) klubui.
Šarūno Jasikevičiaus ekipai 12 taškų rinko Nicolo Melli, 11 – Onuralpas Bitimas, 8 – Talenas Hortonas-Tuckeris, Wade‘as Baldwinas ir Artūras Žagaras.
„Bešiktaš“ Jonah Matthewsas pridėjo 16 taškų, Devonas Dotsonas – 14.
Šiame mače „Fenerbahče“ prarado Mikaelą Jantuneną, kuris nebaigė rungtynių dėl traumos.
Norėdami komentuoti prisijunkite.