Adrijos lygos centriniame turo mače Belgrado „Partizan“ (21/3) prie savų sirgalių 81:74 (24:18, 26:19, 14:21, 17:16) nugalėjo to paties miesto „Crvena Zvezda“ (18/6).
„Partizan“ laimėjo tris iš keturių sezono derbių.
Nugalėtojams Isaacas Bonga pelnė 16 taškų, Dylanas Osetkowskis – 15, Carlikas Jonesas – 13.
Svečiams Chima Moneke surinko 19 taškų, Jordano Nworos sąskaitoje – 14.
Antradienį „Crvena Zvezda“ Barselonoje sieks pratęsti žygį Eurolygoje.
Norėdami komentuoti prisijunkite.