0

Belgijos–Nyderlandų pirmenybėse lietuvių ekipoms sekėsi skirtingai (1)

Spalio 4 d., 23:35
E.Venskus buvo tarp lyderių

Belgijos–Nyderlandų lygoje pergalę iškovojo Eriko Venskaus atstovaujama Šarlerua „Spirou“ (3/0) komanda, kuri išvykoje 87:80 (23:22, 22:16, 21:20, 21:22) nugalėjo Alsto „Okapi“ (0/3) ekipą.

Puolėjas iš Lietuvos per 23 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojams Austinas Butleris įmetė 21 tašką (7 atk. kam.), pralaimėjusiems Jamesas Jeanas-Marie taip pat surinko 21 (7 atk. kam.).

Augusto Pečiukevičiaus Mecheleno „Kangoeroes“ (1/2) komanda namie 65:68 (15:15, 18:23, 13:15, 19:15) nusileido Antverpeno „Telenet Giants“ (2/0) krepšininkams.

Lietuvis per 34 minutes įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 6 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Šeimininkams Wenas Mukubu įmetė 23 taškus (9/10 dvit.), nugalėtojams Rasiras Boltonas surinko taip pat 23 (7/14 metimai).