Vilerbano ASVEL komandos planai kitam sezonui yra neaiškūs, bet „Eurohoops“ praneša, kad šiuo metu klubas linksta link noro likti Eurolygoje.
Planuojama, kad nuo kito sezono komandos vairą perims Tony Parkeris. Tuo tarpu ekipa nori ilgam laikui įsipareigoti Eurolygai.
Jei situacija pasikeis, ASVEL labiau viliosis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) projektu, prioritetą gauti 10 metų licenciją turės Paryžiaus „Paris“.
Šį sezoną Eurolygoje ASVEL liko paskutinė (8/30).
Norėdami komentuoti prisijunkite.