Aptrupėjusią „Warriors“ sudėtį į pergalę tempė K.Thompsonas

Vasario 27 d., 09:32
K.Thompsonas nukalė pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) savo pozicijas ir toliau sutvirtinti bando titulo gynėjai.

San Fransisko „Golden State Warriors“ (31/30) savo arenoje 109:104 (25:34, 34:23, 19:30, 31:17) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (31/32).

Likus žaisti 24 sekundes Kyle’as Andersonas dėjimu sumažino „Timberwolves“ deficitą iki vieno metimo (104:107). Mike’as Conley tuomet sugebėjo perimti kamuolį, tačiau Jordanas McLaughlinas prametė rezultatą išlyginti galėjusį tritaškį, o Jordanas Poole’as neklydo nuo baudų metimo linijos.

„Warriors“ lyderio vaidmens ėmėsi Klay’us Thompsonas, per 33 minutes pelnęs 32 taškus (6/9 dvitaškių, 6/14 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 sykius suklydęs ir prasižengęs.

Nežaidusius Stepheną Curry, Draymondą Greeną ir Andrew Wigginsą pavadavęs snaiperis po vieno iš metimų nustebino apšaukdamas varžovų suolelį, bet vėliau paaiškino tiesiog turėjęs kelis žodžius anksčiau San Fransiske dirbusiam „Timberwolves“ štabo nariui Joe Boylanui, su kuriuo palaiko gerus santykius.

Prastai rungtynės susiklostė nominaliam „vilkų“ lyderiui Anthony Edwardsui – 39 minutės, 12 taškų (3/11 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 0/1 baudos metimo), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 5 klaidos bei pražanga.

Pavaduoti komandos žvaigždę ėmėsi Nazreonas Reidas, per 36 minutes surinkęs 30 taškų (8/11 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atkovojęs 9 ir perėmęs 5 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 metimus, 2 sykius suklydęs bei 3 kartus prasižengęs.

Aukštūgiui rankas atrišo ir komandos problemos priekinėje linijoje. Dėl traumos ir toliau nežaidžia Karlas-Anthony Townsas, dėl ligos rungtynes praleido Rudy Gobertas, o Taureanas Prince’as nepasirodė dėl asmeninių priežasčių.

„Warriors“ ir „Timberwolves“ pergalių skaičiumi dalinasi aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje, nors tarp jų dar įsiterpia ir Jutos „Jazz“ (31/31).

„Warriors“: Klay’us Thompsonas 32 (5 atk. kam., 6/14 tritaškių), Donte DiVincenzo 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4/9 tritaškių), Jordanas Poole’as 15 (1/8 tritaškių), Jonathanas Kuminga 13 (5 atk. kam.), Kevonas Looney 12 (17 atk. kam.).

„Timberwolves“: Nazreonas Reidas 30 (9 atk. kam., 5 per. kam., 4/11 tritaškių), Anthony Edwardsas (5 atk. kam., 7 rez. perd., 5/19 metimų), Kyle’as Andersonas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jadenas McDanielsas (3 per. kam.) po 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10, Mike’as Conley 9 (7 rez. perd., 3/5 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui