07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Apie ateitį „Žalgiryje“ užsiminęs A.Hollinsas: padarysiu viską, ką galiu, kad likčiau (6) VIDEO interviu

Gruodžio 28 d., 23:12
A.Hollinsas nori likti Kaune (BNS nuotr.)
A.Hollinsas nori likti Kaune (BNS nuotr.)
Gustavas Klikna

Kauno „Žalgiris“ patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą paeiliui Eurolygoje, šįkart nusileista Tel Avivo „Maccabi“ ekipai (70:78). Mačas taip pat nesusiklostė Austinui Hollinsui, kuris turi su žalgiriečiais bandomąją sutartį iki sausio 1 dienos, tačiau kol kas išskirtinio žaidimo nerodo.

Amerikietis ant parketo praleido vos 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus, prametė abu metimus iš žaidimo ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais.

„Rungtynių metu turėjome šansų. Mums tiesiog reikėjo žaisti geriau, kaip komandai, visi tai žino. Mums reikia grįžti į salę, užsidaryti ir dirbti“, – trumpai apie rungtynes kalbėjo žalgirietis.

Kertiniu mačo momentu tapo trečiasis kėlinys, kuomet „Žalgiris“ atsiliko 44:48, tačiau tuomet „Maccabi“ surengė spurtą 13:0 ir susikrovė didžiulį pranašumą (61:44). Kas tuomet nutiko „Žalgiriui“?

REKLAMA

„Varžovai spurtavo, sumetė savo metimus, o mes turėjome nemažai klaidų, kurios mus labai baudė. Taip pat prametėme metimus. Jeigu tokiai komandai, kaip „Maccabi“, leisi bėgti ir greitai žaisti, nieko nebus. Jie labai gerai išnaudojo mūsų klaidas“, – sakė legionierius.

– Kiek vargina šitie visi pralaimėjimai?

– Jie labai sunkūs, skaudūs. Niekas nenori pralaimėti. Mes esame kovotojai, bet turime pralaimėjimų serija. Mums belieka sunkiai dirbti ir fokusuotis ties tuo, kaip išlipti iš duobės.

– Kas labiausiai neveikia „Žalgiryje“. Kuriose vietose esate silpniausi?

– Neturiu atsakymo. Sugrįšime, peržiūrėsime video bei mokysimės kartu. Mums būtina žengti į priekį ir tapti geresniais.

– Jūsų kontraktas su „Žalgiriu“ beveik baigėsi. Kokios jūsų mintys apie likimą Kaune?

REKLAMA

– Tai nėra mano sprendimas. Aš noriu čia būti, man patinka komanda, bet tai nuo manęs nepriklauso. Kas nutiks – nutiks. Aš toliau stengsiuosi daryti viską, ką galiu.

– Ar gavote informacijos iš komandos vadovybės apie savo ateitį Kaune?

– Kol kas ne.

– Ar pats jaučiatės, kad parodėte viską, ką mokate?

– Aš stengiuosi daryti viską, ką galiu. Nėra taip, kad nesistengiu ar nežaidžiu kietai. Metimai kartais įkrenta, kartais ne, bet sprendimas nuo manęs nepriklauso. Aš padarysiu viską, ką galiu, kad likčiau.

– Kaip galėtumėte įvertinti savo pasirodymą per tas kelias savaites „Žalgiryje?

– Sunku įvertinti balais. Aš tiesiog darau viską, ką galiu, darau tai, ko manęs prašo ir nesustosiu.

– Šiandien žaidėte vos 5 minutes. Kaip galėtumėte tai paaiškinti, galbūt nejaučiate pasitikėjimo iš trenerio?

– Dalykai nutinka. Ar tai būtų pražangos, ar mikrodvikovos. Stengiuosi į tai nesikoncentruoti, būti visada pasirengęs ir noriu būti geriausiu įmanomu komandos draugu tokiose situacijose. Jaučiu trenerio pasitikėjimą.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja