Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių 2:0 išsiveržė prieš Kauno „Žalgirį“.
Dvejos rungtynės klostėsi skirtingais scenarijais, bet baigėsi beveik identiškais skirtumais – 89:78 ir 86:74.
„Fenerbahče“ treniruojančiam Šarūnui Jasikevičiui po mačų prieš „Žalgirį“ tenka atlaikyti dvi spaudos konferencijas – oficialioje dalyje jis angliškai atsako į vietinių turkų ir tarptautinių žurnalistų klausimus, o vėliau lietuviškai pabendrauja ir su tautiečiais.
Angliškąją spaudos konferenciją strategas paliko savo nuožiūra.
Vienas Turkijos žurnalistų paklausė, ar Š.Jasikevičius tokios pačios auklėtinių energijos tikisi ir finalo ketverte Atėnuose. „Fenerbahče“ atstovas spaudai Ilkeras Uceras prieš išversdamas klausimą pavadino fantastišku.
Š.Jasikevičiui pasirodė kitaip – jis klausimą pavadino nepagarbiu ir atsistojęs tiesiog išėjo atsakinėti į lietuviams.
Strategas puikiai supranta, kad serija prieš „Žalgirį“ dar nėra baigta, juolab kitą savaitę ji persikelia į Kauną. Pirmosios rungtynės Nemuno saloje įvyks trečiadienį, 20.00 val.
Norėdami komentuoti prisijunkite.