Olimpiada
0
Kanada
0

„Anadolu Efes“ į pergalę prieš būsimus „Ryto“ varžovus nuvedė E.Bryanto taškai (1)

Kovo 12 d., 18:48
E.Bryantas buvo itin rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Turkijos pirmenybėse pergalių kraitį papildė Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (15/5).

Ergino Atamano auklėtiniai ne itin rezultatyviame mače 73:62 (19:20, 19:13, 19:10, 16:19) įveikė Stambulo „Bahčešehir“ (8/12) komandą.

Nugalėtojų gretose žibėjo Elijah Bryantas – 28 minutės, 28 taškai (6/9 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykiu prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

Po 12 taškų favoritams pridėjo Vasilije Micičius (4 rez. perd.) ir Shane’as Larkinas (5 per. kam.).

„Bahčešehir“ gretose 16 taškų surinko Yigitas Arslanas (4/5 tritaškių), 11 – Conoras Morganas (6 atk. kam.), 10 – Langstonas Hallas.

Pergalė leido „Anadolu Efes“ prisivyti lygos lyderius Stambulo „Fenerbahče“ (17/2) ir Ankaros „Turk Telekom“ (17/3), „Bahčešehir“ su dar trimis klubais dalinasi aštuntąją vietą.

Kitą savaitę „Bahčešehir“ namuose FIBA Čempionų lygos mače priims Vilniaus „Rytą“.

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai