07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

A.Jomantas: patys kalti, kad pusfinalyje neprisitaikėme prie teisėjavimo (11)

Balandžio 15 d., 17:43
jomantas arturas 11
jomantas arturas 11
Šaltinis: Krepsinis.net

Su prakirstu antakiu, bet pakankamai laimingas – toks po pergalės kovoje dėl trečiosios Europos taurės finalo ketverto vietos buvo Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Artūras Jomantas.

Krepšininkas tikino, kad po pralaimėto pusfinalio lengva ruoštis rungtynėms nebuvo.

„Nebuvo lengva, nes prieš finalo ketvertą turėjome didelių lūkesčių. Galbūt vakar šiek tiek perdegėme, nepataikėme. Šiandien buvome labiau atsipalaidavę, todėl ir rezultatas buvo kitoks.

Rungtynės su „Chimki“ „Spartak“ klubui buvo įtemptos, jie žaidė vėliau, todėl mačą jie šiandien pradėjo kaip užmigę. O ir mes pataikėme jau ne tik antroje rungtynių pusėje.

- Ar teisėjavimas skyrėsi nuo vakarykščių rungtynių? Galbūt teisėjai leido daugiau stumdytis?

- Kiekviename turnyre yra tam tikri teisėjai, prie kurių reikia taikytis. Prisirinkome daug pražangų, bet mes patys kalti, kad neprisitaikėme prie tokio teisjėavimo.

REKLAMA

- Su kokia nuotaika grįžtate namo?

- Nuotaika būtų daug prastesnė, jei būtume pralaimėję. Vis dėlto likome ne paskutiniai.  

Romanas Buršteinas, Donatas Urbonas, Krepsinis.net, Chimkai

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA