Prieš Eurolygos įkrintamąsias Monako „AS Monaco“ (21/5) Prancūzijos lygos mače suteikė šansą jaunimo komandai atstovaujančiam 19-mečiui Mantui Laurenčikui.
Su lietuviu sudėtyje žaidęs Monako klubas savo aikštėje 83:87 (20:14, 20:20, 20:27, 23:26) nusileido Vilerbano ASVEL (17/9).
M.Laurenčikas žaidė 29 minutes ir surinko 7 taškus (2/5 dvit., 3/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 8 naudingumo balus.
191 cm ūgio gynėjas pernai paliko Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemą ir išvyko tobulėti į Monaką.
Dar antrajame kėlinyje iš aikštės dėl techninių pražangų buvo išvarytas Mike'as Jamesas.
Nugalėtojams Shaquielle'as Harrisonas pelnė 23 taškus. Monako klubui Alpha Diallo įmetė 26, Matthew Strazelis – 15.
Antradienį Monako ekipa žais įkrintamųjų mačą išvykoje su Atėnų „Panathinaikos“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.