„Žalgiris“ atsisveikino su štabo nariu
(9)
Birželio 23 d., 12:17
A.Antelidze palieka Kauną (BNS nuotr.)
Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze.
Savo trenerio karjeros pradžioje 25-erių kartvelas darbavosi „Žalgirio“ jaunimo sistemoje su „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandomis, o 2023–2024 m. sezono eigoje prisijungė ir prie pagrindinės komandos trenerių štabo, kuriame dirbo kaip vaizdo medžiagos analitikas bei trenerio asistentas.
„Žalgiris“ treneriui linki sėkmės ateinančiose karjeros stotelėse bei ieško papildymo į A.Antelidze vietą.

Norėdami komentuoti prisijunkite.