„Valencia“ – naujoji Ispanijos lygos čempionė
(8)
Ispanija turi naujus čempionus – jais tapo finale triumfavę Valensijos „Valencia“ krepšininkai.
Ketvirtosiose finalo serijos rungtynėse išvykoje Valensijos ekipa 108:84 (26:23, 21:12, 35:29, 26:20) pranoko Barselonos „Barcelona“ klubą ir seriją laimėjo 3:1.
🏆🧡🏆
— Valencia Basket Club (@valenciabasket) June 24, 2026
VALENCIA BASKET es, por segunda vez en su historia, ¡¡CAMPEÓN DE LA LIGA ENDESA!! 🧡
Fi d'este llarg camí 🚶♂️
Família, seguirem caminant junts 🧡 pic.twitter.com/5Bxu6SCvYD
Vienintelį kartą iki šiol Ispanijos čempionato titulą „Valencia“ buvo iškovojusi 2016–2017 metų sezone. Pernai Valensijos ekipa taip pat žaidė finale, tačiau tuomet 0:3 buvo pralaimėta Madrido „Real“ klubui.
Šis sezonas „Valencia“ klubui istoriškai sėkmingas, kadangi ekipa ne tik laimėjo Ispanijos lygą, bet ir pirmą kartą istorijoje pateko į Eurolygos finalinį ketvertą.
Puikiu puolimu vėl pasižymėjusi Valensijos komanda šiame mače pataikė 15 tritaškių iš 31 bandymo – 48 proc.
Lemiamose rungtynėse nugalėtojams Jeanas Montero įmetė 23 taškus (4/8 trit.), Kameronas Tayloras surinko 21 (6 atk. kam.), Omari Moore’as pridėjo 19 (4/6 trit.).
Pralaimėjusiems Kevinas Punteris pelnė 26 taškus (7/10 trit.), Tornike Shengelia pridėjo 15 (5 rez. per.), Janas Vesely – 12 (7 atk. kam.).

Norėdami komentuoti prisijunkite.