Tritaškius liejęs T.Sedekerskis dramatiškai klupo Malagoje

(4)
Balandžio 21 d. 21:21
T.Sedekerskis išlaikė gerą formą, bet nelaimėjo

Ispanijos pirmenybėse nesėkmę prieš vienus lyderių patyrė Vitorijos „Baskonia“ (16/14) su Tadu Sedekerskiu.

Baskai išvykoje 91:95 (35:27, 19:21, 17:18, 20:29) krito prieš Malagos „Unicaja“ (25/5).

Rungtynės prasidėjo uraganinį žaidimą mėgstančios „Baskonia“ scenarijumi, tačiau 35 pirmojo kėlinio taškai lengvo gyvenimo negarantavo. Priešingai – ketvirtajame kėlinyje gynybą suaktyvinę andalūzai perėmė iniciatyvą.

Likus žaisti minutę T.Sedekerskis tolimu metimu sumažino skirtumą iki penkių taškų (88:93), o varžovams neužpuolus Markusas Howardas išprovokavo pražangą mesdamas iš toli bei realizavo baudų metimus. Kitoje atakoje snaiperis turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau tolimas jo šūvis atsimušė į lanką ir pergalė liko šeimininkams.

T.Sedekerskis išlaikė gerą formą – 29 minutės, 16 taškų (2/3 dvitaškių, 4/5 tritaškių), 4 atkovoti ir perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokas, 2 pražangos ir 20 naudingumo balų.

24 taškus Vitorijos klubui surinko Mattas Costello (3/4 tritaškių, 6 atk. kam.), po 15 – Vanja Marinkovičius ir M.Howardas (2/7 tritaškių, 5 klaidos), 7 – Codi Milleris-McIntyre'as (8 rez. perd.). Nugalėtojams 19 taškų pelnė Tysonas Carteris (4/5 tritaškių), 17 – Davidas Kravishas (8/11 dvitaškių), 16 – Dylanas Osetkowskis (7 atk. kam.).

„Unicaja“ Ispanijos pirmenybių viršūnėje pavijo Madrido „Real“ (25/5), o „Baskonia“ lieka devintoje vietoje ir turi keturis turus iš atkrintamųjų traukinio išversti Manresos BAXI (17/13).

Baskų maksimalūs išbandymai laukia ir Eurolygoje – jau antradienį išvykoje startuos ketvirtfinalio serija prieš Madrido „Real“.