(2)
Spalio 28 d. 09:08
A.Simonsas atsitiesė po praleisto lemiamo metimo (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po skaudžios nesėkmės atsigriebti pavyko Portlando „Trail Blazers“ (1/2).

Oregono klubas namie 125:103 (26:25, 33:22, 34:30, 32:26) pasiekė revanšą prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/1).

Šeštadienį „pelikanai“ Portlande triumfavo po lemiamo Brandono Ingramo metimo, bet šįkart mačas klostėsi visiškai kitaip. „Trail Blazers“ iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 59:47, o vėliau tik didino persvarą.

Pergalingą dūrį praėjusiame mače praleidęs Anfernee Simonsas šįkart parodė charakterį – 33 minutės, 27 taškai (3/7 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 2 atkovoti, 2 perimti ir 2 prarasti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

Solidžiai prie pergalės prisidėjo ir Jerami Grantas, per 29 minutes surinkęs 28 taškus (7/10 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 8/12 baudų metimų), 5 atkovotus, 2 perimtus ir 3 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 blokus bei 3 pražangas.

„Trail Blazers“ kovą dėl kamuolių laimėjo 51:39 bei sustabdė varžovų toliašaudę artileriją – 8/29, 28 procentai.

„Pelikanų“ neišgelbėjo C.J.McCollumo pasirodymas – 36 minutės, 27 taškai (7/11 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 4 atkovoti, 4 perimti ir 3 prarasti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 2 pražangos.

Naujojo Orleano klubas dar du išvykos mačus sužais San Fransiske, o „Trail Blazers“ svečiuosis Sakramente.

„Pelicans“: C.J.McCollumas 27 (4 atk. kam., 4 per. kam., 3/10 tritaškių), Jordanas Hawkinsas 17 (7 atk. kam.), Zionas Williamsonas (4 rez. perd., 3/12 dvitaškių) ir Brandonas Ingramas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14, Herbertas Jonesas 12.

„Trail Blazers“: Jerami Grantas 28 (5 atk. kam., 4 blokai, 2/7 tritaškių), Anfernee Simonsas 27 (6 rez. perd., 5/10 tritaškių), DeAndre Aytonas 17 (12 atk. kam.), Toumani Camara 12 (4 rez. perd.), Deni Avdija 11 (6 atk. kam., 1/5 tritaškių), Donovanas Clinganas (9 atk. kam., 2 blokai) ir Scootas Hendersonas (5 atk. kam., 7 rez. perd., 2/12 metimų) po 9.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ ir „Ryto“ talentai, vos į Kėdainius neatvykęs latvis, laukiantys pasikeitimai LKL klubuose, pagyros Šerniui ir klaustukas dėl Agravanio