S.Kulvietis – tuščias, bet „U-BT“ eliminavo „Budučnost“ Europos taurės aštuntfinalyje
Europos taurėje prasidėjo aštuntfinalio etapas. Jį jau įveikė Saulius Kulvietis ir Klužo Napokos „U-BT“ ekipa, kuri 100:82 (29:20, 23:18, 20:25, 28:19) eliminavo Podgoricos „Budučnost“ klubą.
Lietuvis per 3 minutes spėjo atlikti perdavimą, kartą klysti ir rinko 0 naudingumo balų.
Nugalėtojų gretose šou rengė Iversonas Molinaras, įmetęs 34 taškus, 20 pelnė Daronas Russellas, 13 – Mitchellas Creekas.
„Budučnost“ 17 taškų pelnė Yogi Ferrellas, 14 – Juwanas Morgamas, 13 – Rasheedas Sulaimonas.
„U-BT“ ketvirtfinalyje kausis su Stambulo „Bahčešehir“. Taip pat į ketvirtfinalį žengė Ankaros „Turk Telekom“, kuri namie 98:81 (32:19, 27:29, 19:22, 20:11) nepaliko daug vilčių Manresos BAXI.
Prie pergalės 16 taškų pridėjo Michaelas Devoe (7 rez. perd.) ir Krisas Bankstonas, Manresos klubui tiek pat taškų pelnė Eli Brooksas.
„Turk Telekom“ ketvirtfinalyje jau laukė Jeruzalės „Hapoel“.

Norėdami komentuoti prisijunkite.